5 טיפים לחגיגות נובי גוד – קורונה סטייל

5 טיפים לחגיגות נובי גוד – קורונה סטייל

logo gtm

5 טיפים לחגיגות נובי גוד – קורונה סטייל

אולי אנחנו מתחילים להרגיש את הסוף, אבל בואו נודה שאת הנובי גוד לא נחגוג במסיבה רבת משתתפים כמו שהתרגלנו.

אז איך בכל זאת שומרים על המסורת? הנה 5 טיפים לחגיגות שנה אזרחית חדשה במיוחד בסגר:

  1.  חגיגות בזום / בקבוצות קטנות – ממקום העבודה, לכושר, למפגשים המשפחתיים. בינינו, די התרגלנו למפגשים הוירטואלים שתופסים אותנו כמעט בכל חלק מהחיים, ובטח עכשיו כשהמשפחה נשארת בחו"ל ואי אפשר להזמין אפילו את החברים לחגיגות הנובי גוד. אז מה כן? חוגגים באופן מצומצם בשילוב המשפחה הרחוקה בזום.
  2.  מתנות? רק און ליין – כשהאפשרות של המשפחה להגיע לבקר בישראל מרוסיה, אוקראינה ושאר מדינות בריה"מ לשעבר לא קיימת, אפשר עדיין לשמח אותם עם מתנות שוות שאתם תשלחו אליהם. אנחנו ב-GMT, למשל, מעניקים העברה חינם למעבירים עד 200 דולר או יורו למדינות נבחרות.
  3.  קובעים קוד לבוש – לכם זה די ברור שחובה להלתבש חגיגי, אבל אם במקרה אתם מזמינים לחגיגת הנובי גוד המצומצמת שלכם שכנים שהמסורת הזו חדשה להם, כדאי מאוד שתגדירו להם קוד לבוש.                           אחרי שהקורונה די חיסלה לנו את רוב הסיבות להתלבש חגיגי, אתם רוצים לוודא שהחברים שלכם ישקיעו בדיוק כמוכם. אז נא להתלבש בהתאם!
  4.  לרקוד, לרקוד, לרקוד – אז נכון שריקוד הוא לא ממש מסורת נובי גוד. אבל הי, עד שיש לכם הזדמנות לחגוג לא תנצלו אותה? הרכיבו לכם את פלייליסט החגיגות המושלם ונצלו את המפגש לסשן ריקודים משמח והכי כיף שלא צריך לנהוג בחזרה לשום מקום ?
  5.  ערכת קוקטיילים ביתית – נכון, ששמפניה ומשקאות אלכוהול "מחממים יותר" זה מאסט בנובי גוד, אבל בעולם שבו הברים סגורים יש לכם הזדמנות להיות הברמנים בעצמכם, ולא חסרות ערכות קוקטיילים מגניבות שיעזרו לכם בזה. זה הזמן להזמין ערכת קוקטייל איכותית ולהתפנק על אלכוהול משובח בצירוף הברכות המסורתיות למארחים ולמקום. נזדרוביה!
סגירת תפריט