fbpx

MoneyGram

MoneyGram International הינה חברת העברת כספים מובילה, המספקת מענה לצרכים הפיננסיים של לקוחות אשר אינם משתמשים בשירותים פיננסיים מסורתיים. MoneyGram מציעה שירותי העברת כספים ברחבי העולם באמצעות רשת בינלאומית של 336,000 סוכנים, הכוללת קמעונאים, חברות דואר בינלאומיות ומוסדות פיננסיים, ביותר מ-200 מדינות וטריטוריות. בנוסף מציעה MoneyGram שרותי תשלום חשבונות בארצות הברית וקנדה. MoneyGram רשומה בבורסת המניות נאסד"ק תחת הסימול MGI.

GMT’s cooperation with Ripple

CONTACT Payment System

חברת העברות כספים קונטקט התחילה את עבודתה בשוק ב1999, וכרגע מספקת שירותי העברות כספים ביותר 900 מוסדות פיננסיים ברוסיה ובעולם, המהווים רשת נרחבת של נקודות שירות – יותר מ -400,000 נקודות. לחברת קונטקט מסופי תשלום אוטומטיים בלמעלה מ 160 מדינות. מערכת קונטקט מתקשרת עם יותר מ- 2,000 בנקים מסחריים, חברות מסחר, ביטוח וחברות נסיעות וסוכניהם, ספקי שירותי אינטרנט, ספקי שירותים ואחרים. מדי שנה מערכות חברת קונטקט בשימוש על ידי מיליון לקוחות ברחבי העולם.

Zolotaya Korona logo

Golden Crown

עם יותר מ-550 בנקים כשותפים, ומעל 60 אלף נקודות שירות ב-63 מדינות, ביניהן לא רק מוסדות פיננסים אלא גם רשתות קמעונאות בפריסה ארצית כמו- Svyaznoy, Euroset, MTS, ו TNK-BP , כל אלו מבטיחים את הכיסוי היעיל ביותר בכל רחבי רוסיה.
GOLDEN CROWN  הוא שירות העברת כספים בעל צמיחה המהירה ביותר בעולם: בתקופת 2009-2012, הנפח ומספר העסקאות שעובדו על ידי המערכת גדלו פי עשרה, הגיעו ל -14 מליארד דולרים ו-26 מיליון, בהתאמה. יתרונות החברה הם במהירות, בנוחות, ביכולת השליטה על העסקאות שלכם ובזמינות.

Intel Express

חברת Intel-Express היא חברה בינלאומית להעברת כספים הפועלת בשיתוף פעולה עם הבנקים הלאומיים של גאורגיה, יוון, אנגליה, איטליה, אוקראינה וארמניה.
בעוד ששיתוף הפעולה עם חברת Intel-Express החל מתוך רצון משותף להעניק שירות מהיר, יעיל ובמחירים סבירים של העברת כספים במזומן בין ישראל לגאורגיה, החברה מעניקה שירותי העברות כספים במזומן גם למדינות נוספות. החברה מעניקה שירות העברת כספים ליותר מ-90 מדינות ברחבי העולם , ביותר מ- 57 אלף נקודות.

Welsend

חברת Welsend הוקמה בשנת 2013 כמותג של Ukrgasbank,  ופיתחה מערכת בינלאומית ומתקדמת להעברת כספים, במזומן ולחשבון בנק.

לחברה כ-1000 נקודות באוקראינה בלבד, ומעל ל-23,000 נקודות מחוץ לאוקראינה ב- אנגליה, אלבניה, בלגיה, בולגריה, ארמניה, רומניה, איטליה, אוזבקיסטן ועוד.

Rico Group

חברת Rico Group בעלת יותר מ-20 שנה ותק בתחום הפיננסים בגאורגיה, היא אחת מהחברות בעלות הצמיחה המהירה ביותר בתחום העברות הכספים והאשראי בגאורגיה.
שיתוף הפעולה בין חברת ג'י.אם.טי ובין חברת ריקו גרופ בישראל הוא בלעדי ומטרתו לתת מענה יעיל, ישיר ואיכותי עבור לקוחותינו שמעבירים העברות כספים לאיסוף במזומן לבני משפחותיהם ויקיריהם בגאורגיה.
לחברת ריקו 29 סניפים ברחבי גאורגיה וכן שיתוף פעולה עם בנקים מובילים אשר מאפשרים פריסה רחבה לקבלת השירות.

Transfast logo

Transfast

חברת Transfast היא חברת בת של WyndPay, אשר מספקת שירות העברות כספים במזומן  עבור לקוחות פרטיים וכן עבור לקוחות עסקיים.

WyndPay הוקמה בשנת 1988, כאשר היא חורטת על דגלה מתן שירות פשוט, נגיש, ושקיפות מלאה ללקוחותיה.

חברת Transfast מספקת שירותי העברות כספים ללקוחות במעל 120 מדינות ברחבי העולם, ובמעל ל-200 אלף נקודות שירות.

CEBUANA LHUILLIER

קבוצת החברות PJ Lhuillier שהוקמה רשמית בשנת 1988 (PJLGC) היא חברה דינאמית, רב ענפית, המחזיקה ומפעילה עסקים בפיליפינים העוסקים בשירותים פיננסיים כמו תשלומים, העברה, מיקרו ביטוח, חיסכון במיקרו ומיקרו לעסקים. פתרונות הלוואה.

חברת P.J. Lhuillier, Inc. – ראשי תיבות PJLI- היא חברת האם הגאה של חברת סיבואנה לולייר פואונשופ, אחת הספקיות המובילות והגדולות של שירותים פיננסיים חוץ בנקאיים בפיליפינים, עם קרוב ל -2,500 סניפים בפריסה ארצית.

PJLI מייחסת את הדומיננטיות שלה בענף ליושרה ושירות מכל הלב, לרשת איתנה של שותפים בתעשייה המקומית והבינלאומית, ולמחויבות איתנה לטיפוח עסקים המובילים בשוק עבור קהל הלקוחות הצומח שלה.

UPT

שיתוף הפעולה הבלעדי של GMT עם חברת UPT מאפשר לנו להעניק לקהל לקוחותינו העברות כספים לטורקיה באופן מהיר ויעל, ובמחיר מתשלם במיוחד.
Uncostly Payment Transfer נוסדה בשנת 2010 והיא אחת מחלוצות שירותי העברות הכספים הבינלאומיות בטורקיה.
UPT היא החברה הראשונה בטוריקה אשר מעניקה ללקוחותיה, העברות לחשבון בנק, הפקדה לכרטיס ואיסוף מזומן- בכל העולם.
בשנת 2012 זכתה החברה בפרס יצירתיות בתחרות ה – Financial World Innovation 2012 Awards היוקרתית. ובמקום הראשון בתחרות של Payment Systems Magazine (PSM) 2011 Awards בשנת 2011.
מתוך 500 חברות שמעניקות שירותים פיננסיים בטורקיה, חברת UPT מדורגת במקום ה-173, ובמקום הרביעי בין הבנקים בטורקיה.

Ripple

חברת RIPPLE, שהוקמה בשנת 2012, היא חברת פינטק אמריקאית, הנתמכת בין היתר על ידי GOOGLE, אשר פיתחה מערכת מתקדמת מסוגה להעברות כספים בינלאומיות במטרה להחליף את מערכות הסוויפט המשמשות כיום את המערכת הבנקאית.
הפיתוח של ריפל מתבסס על הדור הבא של טכנולוגיית הבלוקצ'יין המאפשרת, בין השאר ביצוע מיידי, מאובטח, מתועד ויעיל של העברות כספים ומידע בין גופים פיננסים ברחבי העולם. כיצד? על ידי ביצעו העברה מידי ללא מתווכים.
לאחר תהליך בחינה ארוך ומדוייק; חברת GMT נבחרה להיות נציגה של RIPPLE בישראל, ועל ידי כך להיות שותפה לדרך ביצירת מערכת פיננסית בינלאומית, עם טכנולוגיה מתקדמת, וערכים של שקיפות ועלות נמוכה.
בכך מצטרפת GMT לבנקים וגופים פיננסים בינ"ל שאושרו גם הם לשימוש במערכת ריפל כגון: MoneyGram, AmericanExpress, CIBC, Earthport, AKBANK ועוד רבים.
שיתוף הפעולה בין חברת ריפל לחברת ג'י.אם.טי, מאפשר לנו להמשיך להיות בחוד החנית של עולם ה-Fintech הישראלי ולהצטרף למובילים בתחומם בזירה הבינלאומית. למעשה לGMT יתאפשר לבצע העברות בנקאיות בטכנולוגיה חדשנית, באופן מאובטח ומהיר ובעלויות זולות יותר ללקוח. הבחירה של ריפל בGMT מצביעה על מקומה של GMT כמובילה בשוק הפיננסים הישראלי.

Sampath Bank

בנק סאמפת' – SAMPATH BANK הוא אחד הבנקים המובילים בסרי לנקה, המציע מגוון פתרונות ושירותים פיננסים, שירותי אשראי ושירותי הלוואות ללקוחותיו.

שיתוף הפעולה עם הישיר מול הבנק מאשר לנו לתת ללקוחותינו המעבירים את כספם  לסרי לנקה שירות מהיר ויעיל.

אתם כלקוחות GMT יכולים לשלוח  העברות במזומן ליקיריכם בסרי לנקה בתוך דקות או להפקיד לחשבון בנק במטבע מקומי (LKR) או לחשבון דולרי לכל אחד מהבנקים בסרי לנקה, בזמן קצר ובמחיר משתלם.

EarthPort

חברת ארת'פורט, היא מוסד פיננסים ותיק, המופיע ברשימת ה-FinTech50.

חברת EarthPort  חברה במערך הפיננסי- בנקאי של מערכת SWIFT.
החברה מספקת ללקוחותיה, בעולם כולו, גישה למערכת תשלומים בינלאומית, אשר מתקיימת בעזרת שיתופי פעולה עם בנקים מקומיים בכל אזור.

שיתוף הפעולה עם חברת EarthPort מאפשר ללקוחותינו להנות משרות נהדר ומהיר של הפקדה לחשבונות בנק למעל 65 מדינות, בצורה מהירה ובטוחה.

SWIFT_logo

SWIFT

לפני מעל 40 שנה, 239 בנקים מ-15 מדינות החליטו לפתור את בעיית התקשורת ביניהם.
הפתרון היה פיתוח מערכת Worldwide Interbank Financial Telecommunication, או בקיצור- S.W.I.F.T .

שיתוף הפעולה של GMT עם חברת סוויפט נוצר במטרה לספק ללקוחות שלנו את היכולת להפקיד כסף ישירות לחשבון בנק, בכל העולם. בצורה יעילה, מהירה ובמחירים נוחים.
העברות SWIFT נשלחות לביצוע ע"י הבנקים בישראל ומגיעות לחשבון היעד בבנקים ברחבי העולם בתוך 3 עד 5 ימי עסקים.

download app