איך להעביר כסף לחו" בלי עמלה: מבצע מיוחד לכבוד השנה החדשה

איך להעביר כסף לחו" בלי עמלה: מבצע מיוחד לכבוד השנה החדשה

logo gtm

13.12.2018 מתוך Вести

איך להעביר כסף לחו" בלי עמלה: מבצע מיוחד לכבוד השנה החדשה

כסף, מתנה נפלאה לנוביי גוד, וחשוב מכך אפשר לקבל אותו מיידית בלי להמתין.

לקראת השנה החדשה, ותקופת החגים שכולנו מחכים לה, רובנו עוסקים בשאלה מה לקנות ליקירנו.

אז מהי בעצם המתנה הכי טובה? כסף. יקיריכם יוכלו לקבל את הכסף באופן מיידי , וכך גם לרכוש לעצמם כל מתנה בה הם חפצים- מיד. אבל לא הכול עניין של זמן, יקיריכם יוכלו גם לבחור איך הם רוצים לבזבז או להשקיע את הכסף.

חברת RicoGram & GMT מאפשרות לכם לעשות את זה בצורה בצורה מהירה ויעילה.

RicoGram & GMT מאחלות לכם שנה טובה ויוצאות במבצע ייחודי להעברות כספים לחו"ל. בין התאריכים 23.12-31.12/18 יהנו לקוחות החברות מהעברות למדינות בריה"מ לשעבר (רוסיה, מולדובה, אוקראינה, גיאורגיה, בלארוס, קירגיזסטן, קזחסטן, אוזבקיסטן, טג'יקיסטן, אזרבייג'ן) ללא עמלה.

העברות כספים לחו"ל ניתן לבצע בכל אחד מ-250 סניפי GMT בפריסה ארצית.

 

"אנחנו מבינים את החשיבות הרבה שיש בשמירה על קשרים עם בני משפחה וחברים בחו"ל"

"אנחנו מבינים את החשיבות הרבה שיש בשמירה על קשרים עם בני משפחה וחברים בחו"ל מספרת קטיה מאור, מנהלת קשרי סוכנים בחברת GMT, "לכן, יחד עם חברת ריקו גראם, החלטנו להעניק העברות עד 200 $ ללא עמלה".

חברת GMT פועלת בזירת השירותים הפיננסים בישראל משנת 2001. החברה מתמחה במגוון רחב של שירותים פיננסיים כגון; העברות כספים בינלאומיות ומקומיות, המרות מט"ח, הזמנת מט"ח לאיסוף בנתב"ג, שיווק כרטיסים נטענים, שיווק ביטוח רפואי לטסים לחו"ל ולעובדים זרים ובתחומים פיננסיים נוספים לישראליים ועובדים זרים.

לאחרונה חברת GMT חברה לחברת ריפל האמריקאית ונבחרה להיות נציגה של RIPPLE בישראל, ועל ידי כך להיות שותפה לדרך ביצירת מערכת פיננסית בינלאומית, עם טכנולוגיה מתקדמת, וערכים של שקיפות ועלות נמוכה. בכך היא מצטרפת לבנקים וגופים פיננסים בינ"ל שאושרו גם הם לשימוש במערכת ריפל כגון: MoneyGram, AmericanExpress, CIBC, Earthport, AKBANK ועוד רבים.

בקרב השותפים העסקיים של GMT, תוכלו כעת למצוא גם את בנק PRIVAT האוקראיני. ל- PrivatBank מעל 2000 סניפים ברחבי אוקראינה. הפריסה הרחבה של הבנק, תאפשר ללקוחות GMT איסוף נוח ומהיר של הכסף שיישלח באמצעות PrivatBank . בנוסף, לקוחות GMT שישתמשו בשרות PrivatMoney יוכלו להעביר מט"ח ישירות לכרטיס נטען באוקראינה, מבלי לצאת מהבית.

RICO שהוקמה בשנת 1997 החלה את דרכה כמוסד פיננסי קטן, עשר שנים מאוחר יותר כבר זכתה בתואר מוסד מיקרו פיננסי. חברת Rico Group בעלת יותר מ-20 שנה ותק בתחום הפיננסים בגאורגיה, היא אחת מהחברות בעלות הצמיחה המהירה ביותר בתחום העברות הכספים והאשראי בגאורגיה. לחברת ריקו 29 סניפים (שחלקם הגדול עובר 247) ברחבי גאורגיה וכן שיתוף פעולה עם בנקים מובילים אשר מאפשרים פריסה רחבה לקבלת השירות.

בין התאריכים 23.12-31.12/18 רק לקוחות GMT יהנו מהעברות למדינות בריה"מ לשעבר (רוסיה, מולדובה, אוקראינה, גיאורגיה, בלארוס, קירגיזסטן, קזחסטן, אוזבקיסטן, טג'יקיסטן, אזרבייג'ן) ללא עמלה.

*בהתאם לתקנון המבצע.  לפרטים נוספים אודות המבצע הכנסו לכאן.

 

סגירת תפריט