fbpx

הטבה מיוחדת ליוצאים למסע הפונדקאות

מתכננים לצאת למסע משלכם? יש לנו הטבה מיוחדת המותאמת במיוחד עבורכם.
צרו קשר עם שירות הלקוחות שלנו לפרטים נוספים. נשמח לעזור.

לפרטים נוספים

הכרטיס הנטען מבית GMT

כרטיס נטען מבית GMT שיעזור לכם לשלוט בהוצאות בצורה נוחה ובטוחה ולבצע רכישות בבתי עסק בארץ ובעולם.

לפרטים נוספים

חדש! העברת כספים ישירות לכרטיס האשראי בחו"ל

מהיום תוכלו להעביר כסף ישירות לכרטיס האשראי של המשפחה שלכם בחו"ל. שירות חדש ונוח המאפשר העברת כספים לחו"ל באופן קל גם לכם וגם להם. הזיכוי נעשה באופן מיידי בחשבון הכרטיס, והם - לא צריכים לצאת מהבית.

לפרטים נוספים

קבלת כסף מחו"ל

GMT מציעה לכם שירות קבלת כסף מחו"ל ישירות לחשבון הבנק בארץ בקלות, ביעילות ומבלי לצאת מהבית. שירות קבלת הכסף מחו"ל מתבצע דרך השותפים העסקים שלנו באמצעות מערכות דוגמת MoneyGram ושותפים עסקיים נוספים.

לפרטים נוספים
Promotion icon money

מזומן עכשיו – שירות העברת כספים בארץ

בעסקה של שני אנשים פרטיים מעל לסכום של ₪50,000 שניהם יכולים לשלם או לקבל תשלום במזומן רק עד 10% ממחיר העסקה או ₪50,000 לפי הנמוך בהם. כאמור, בעקבות החוק תשלום כאמור עבור מוצר או שירות במזומן עשוי לחשוף אותך לביצוע עבירה פלילית. שירות מזומן עכשיו הוא מענה קל, מהיר ובטוח להעברות כספים בתוך ישראל והפקדת מזומנים. צריכים להעביר כסף לקרוב משפחה או חבר? מעוניינים לשלם במזומן עבור שירות או מוצר שרכשתם?

כמה זה פשוט? ניתן לשלוח העברות בישראל בשתי דרכים: הפקדת מזומנים ישירות לחשבון הבנק של המוטב שלך או העברת מזומן מהירה למוטב שלך.

לפרטים נוספים
plane icon

שירות הזמנת מט"ח לנתב"ג

זהו פתרון חדש, יעיל וחסכוני עבור נוסעים ישראלים אשר טסים למדינות "אקזוטיות" ברחבי העולם.

יחד עם  בנק הפועלים בנתב"ג, אנו מפעילים שירות המאפשר לנוסעים להצטייד מראש במטבע מקומי של המדינה אליה נוסעים.

כלקוחות של GMT תוכלו ליהנות משערי המרה תחרותיים, להזמין מראש את המטבע ולאסוף אותו רגע לפני העליה למטוס. הפתרון זמין למטבע מקומי של 22 מדינות ביניהן; יפן, סין, הונגריה, תאילנד, הונגריה, רוסיה, מדינות חבר המדינות לשעבר ורבות אחרות.

כל מה שנותר לכם זה להזמין כרטיס טיסה ובון וואייג׳.

לפרטים נוספים

GMT בשטח

ענף החקלאות בארץ מבוסס ברובו על עובדים זרים. מרביתם מגיעים לישראל מתאילנדים. ע"פ נתוני רשמיים של רשות האוכלוסין וההגירה, מועסקים בישראל - 25 אלף עובדים תאילנדים, אשר פרוסים בכל רחבי הארץ במאות משקים חקלאיים, מפעלים ובתי אריזה.לצורך מתן מענה לפלח אוכלוסייה זה הקמנו את מחלקת "GMT בשטח" . למחלקת GMT בשטח מספר נציגים אשר מחולקים לפני אזורים גאוגרפיים ברחבי הארץ. אלו מגיעים ישירות אל אלפי עובדים תאילנדים, במשקים, בשדות ובמפעלים, מעניקים שירות דיגיטלי, אמין וחוקי, וחוסכת לא רק לעובדים כסף וזמן, אלא גם לחקלאי המעסיק.שירות מהיר, עמלה נמוכה ושערי המרה הוגנים הם רק חלק מהיתרונות של השירות שלנו; סכום הזיכוי הסופי במטבע תאילנדי, מובטח ללקוח במועד איסוף הכסף. הכסף מגיע בתוך 3 ימים אל הבנק בתאילנד, ללא עיכובים וללא בירוקרטיה. קבלת עסקה וסמס בשפה התאילנדית נשלחים לכל לקוח בסיום העסקה.

לפרטים נוספים

019Mobile

חברת 019 מובייל היא חברת סלולר אשר מספקת שירותי תקשורת בינלאומיים. בשנת 2010 קיבלה חברת טלזר אישור ממשרד התקשורת לרישיון כמפעילה בינלאומית. 019 הייתה הקידומת הבינלאומית שקיבלה החברה, בהתאם לכך שונה שם החברה ל 019Mobile. את החברה הקימו, ומנהלים גם כיום , שלושה אחים אשר זיהו צורך בשירות של כרטיסי פרי-פייד (Pre-Paid) עבור העובדים הזרים שעבדו במשק של הוריהם..כיום החברה נותנת שירות למעל 200 אלף מנויים. בשנת 2017 החלה החברה במכירה של כרטיסי SIM מקומיים עבור תיירים ועובדים זרים המגיעים לארץ, וכרטיס סים עבור ישראליים הנוסעים לטייל בחו"ל.

לפרטים נוספים
download app