fbpx

מי אמר שמשפחה לא בוחרים?

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחת GMT כסוכנים ולהיות חלק ממשהו גדול באמת.
המשימה שלנו כחברה הישראלית המובילה בתחום הפיננסים לנותני שרותי מטבע,
היא לספק לכם שירות מהיר, בטוח ומתקדם.

שרות הלקוחות שלנו כאן בשבילך

GMT היא חברת העברות הכספים היחידה בישראל המפעילה מרכז שרות לקוחות טלפוני לאורך כל שעות יום העבודה ובכמה שפות: עברית, רוסית ואנגלית. בנוסף, יש לנו נציגים דוברי תאילנדית וסינהלית (לא התבלבלנו, זאת השפה הרשמית בסרי לנקה).

צוות השרות המקצועי שלנו מבין את הצרכים שלכם ושל הלקוחות שלכם ויודע לעזור בכל פניה במהירות וכמובן אדיבות. אנו זמינים עבורכם בטלפון, ווטסאפ, צ'אט אונליין, פייסבוק ואימייל.

GMT Online - מערכת אחת בשפה שלכם

 • החברה היחידה בישראל המספקת לכם מערכת אחת, בעברית.
 • המערכת שלנו קלה לתפעול, מותאמת עבור הצרכים שלכם ומדברת בשפה שלכם.
 • המערכת מאפשרת לכם לנהל הכל בצורה קלה ופשוטה: הקופות, העמלות, הלקוחות והוצאת דוחות.
 • המערכת היחידה בארץ אשר שולחת הודעות טקסט ללקוחות ברגע סיום העסקה.
 • ברשותנו מחלקת פיתוח עצמאית, אשר פועלת על מנת לחדש, לשפר ולהתאים את המערכת עבורכם ועוזרת לכם, ולנו, להשאיר למתחרים אבק של כוכבים.

מערך פרסום שעובד במיוחד בשבילך

אנחנו ב – GMT מציעים לכם הטבות רבות כגון: מגוון מוצרי שילוט המותאמים אישית לבית העסק שלכם, ייעוץ שיווקי והשתתפות בפרסום מקומי.

מחלקת השיווק שלנו עובדת בצמוד עם משרדי הפרסום המובילים בארץ ומשווקת לאורך כל השנה באמצעי התקשורת השונים: עיתונות, רדיו, טלוויזיה ובאמצעי פרסום דיגיטליים: גוגל, פייסבוק, אינסטגרם ועוד.

האתר שלנו כתוב בארבע שפות; עברית, רוסית, אנגלית וערבית ובו רשימה מפורטת של כל הסוכנים שלנו הכוללת את כל הפרטים, שירותים נוספים ופרטי התקשרות.

מודאגים מרגולציה?
איתנו אתם יכולים להיות רגועים

המערכת ונהלי העבודה שלנו מאושרים על ידי משרד האוצר והרשות לאיסור הלבנת הון. נהלי העבודה שלנו מוקפדים ביותר ועומדים בסטנדרטים בינלאומיים מחמירים.

בנוסף אנו:

 • מגבים את כל פעולותיכם.
 • משווים את שמות הלקוחות ל"רשימות שחורות" בצורה אוטומטית.
 • מפקחים על פעילות חריגה.
 • מקבלים ייעוץ משפטי מטובי המומחים בישראל ומעדכנים את המערכת ונהלי העבודה כך שיתאימו לרגולציה הישראלית והבינלאומית בצורה הטובה ביותר.
 • מקיימים כנסים מקצועיים שנתיים בהשתתפות מרצים מטעם מוסדות המדינה ומוודאים שאתם והעובדים שלכם מעודכנים בכל הנעשה בענף.

    השורה התחתונה? אנו שומרים עליכם!

כסף שווה זהב

GMT מעניקה מסגרת אשראי ברורה ואחידה לכל סניף ובתיאום מראש. אנו משתמשים בשירות שליחים לביצוע הפקדות באזור המרכז ולסוכנינו הרחוקים אנו מאפשרים הפקדות לחשבון הבנק ללא עמלה או איסוף ע״י חברות הבלדרות הטובות בישראל.
אנו משאירים את כל רווחי המרת מטבע החוץ לרשותכם ומפקידים לכם את העמלות החודשיות חזרה בתחילת כל חודש. העמלות שלנו? הטובות וההוגנות ביותר בשוק אותן ניתן לראות באופן פשוט במערכת הממוחשבת.

GMT & MoneyGram

GMT הינה הסוכן הראשי של חברת MoneyGram בישראל, מותג בינלאומי חשוב ומכובד בכל העולם להעברות כספים. אנו פועלים בשיתוף פעולה צמוד עם MoneyGram בכדי להביא שירותים חדשים ומחירים אטרקטיביים. יש עוד מכל הטוב הזה. אנחנו עובדים עם חברות רבות נוספות ושולחים כספים לכל יעד בעולם לאיסוף במזומן או כהפקדה לחשבון בחו"ל.

רגע, לא סיימנו...

שרותי העברות כספים הן חלק קטן מתוך מערך של שרותים פיננסים מתקדמים נוספים המשמשים לכם מקור רווח גדול ואמצעי להגדלת קהל הלקוחות שלכם.
רוצים דוגמאות? בבקשה:

 • שרותי מובייל של 019.
 • מכירת כרטיסי אשראי נטענים.
 • רכישת מט״ח מיוחד (מט"ח אקזוטי) עבור לקוחות הטסים לחו״ל.
 • ועוד.

אנחנו מאמינים בתמיד לשאוף לגדול ולהתפתח ולכן ממשיכים להשקיע בשותפויות עסקיות ואסטרטגיות ולהרחיב את סל השרותים שלנו כל הזמן.

אנחנו מחכים לכם

GMT היא כבר משפחה מעל 17 שנים ואנחנו כאן בשבילכם ובשביל הלקוחות שלכם. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר.

הצטרפו להצלחה והכי חשוב, למשפחה.

  הרשמו כאן!

  download app